Spolupracujeme s Pedagogickou fakultou Masarykovy univerzity. Požadavky na fakultní školy a fakultního cvičného učitele jsou shrnuty v dokumentu, který je vám k dispozice ke stažení ZDE.

Spolupráce s rodiči aktivně probíhá již mnoho let ve prospěch dětí a je obohacením vzdělávací činnosti v mateřské škole. Důkazem spolupráce je i finanční podpora rodičů při výletech a mimořádných akcích mateřské školy viz. fotogalerie.

Součástí úzké spolupráce jsou i rozhovory s rodiči a společné individuální plánování rozvoje dítěte. Rozhovory se dějí jedenkrát ročně vždy bez přítomnosti dítěte. Termín si rodiče dohodnou individuálně s učitelkou.

Spolek rodičů při MŠ Prušánecká 8, Brno
dříve sdružení rodičů, spolupracuje s mateřskou školou již od roku 1992.

Členové výboru spolku
předsedkyně: Ing. Hana Marténková, MBA
hospodářka: Ing. Pavlína Sovadinová
člen výboru: Mgr. Radek Blecha

bankovní spojení: č.ú. 2600314790/2010       Transparentní účet je k nahlédnutí ZDE.

Stanovy spolku rodičů při MŠ Prušánecká jsou k dispozici ke stažení ZDE.

Důležité informace
Členský příspěvek na akce pro děti pro školní rok 2016/17 byl projednán a schválen na členské schůzi
v září 2016 a činí 1200,-Kč

Pokyny k platbě příspěvku
č.ú. 2600314790/2010
částka 1200,-Kč
termín splatnosti 30.11.2016
do zprávy pro příjemce uvést jméno dítěte a třídu

Přehled hospodaření spolku rodičů při MŠ Prušánecká za školní rok 2015/16 je k dispozici ke stažení ZDE.
Přehled hospodaření sdružení rodičů MŠ Prušánecká za školní rok 2014/15 je k dispozici ke stažení ZDE
.
Přehled hospodaření sdružení rodičů MŠ Prušánecká za školní rok 2013/14 je k dispozici ke stažení ZDE.
Přehled hospodaření sdružení rodičů MŠ Prušánecká za školní rok 2012/13 je k dispozici ke stažení ZDE.

Doporučujeme tyto užitečné odkazy a materiály

www.sbscr.cz
STEP BY STEP - občanské sdružení a související informace a novinky o mezinárodním vzdělávacím programu ZAČÍT SPOLU
www.zdrava-abeceda.cz